WYNIKI Z ZAWODÓW


KLASYFIKACJA GENERALNA:

Miejsce Stanowisko Sektor Imię Nazwisko Imię Nazwisko 2
Ilość ryb
Waga
1 18 LEŚNE Peter Dubrow Eberhard Wolf
3
69.200
2 15 LEŚNE Grzegorz Kępa Kamil Góra
3
66.500
3 4 HERMANOWO Piotr Olejarczyk Rafał Dryjer
3
61.300
4 19 LEŚNE Artur Aust Martin Ellersick
3
60.300
5 5 HERMANOWO Peter Gaeczki Sven Banmgarten
3
58.800
6 1 HERMANOWO Krzysztof Matyskiel Marek Grabowski
3
58.800
7 6 HERMANOWO Ireneusz Szymański Piotr Kurpiella
3
58.400
8 17 LEŚNE Krzysztof Sikora Kuba Sikora
3
56.900
9 3 HERMANOWO Paweł Kmit Przemysław Klimek
3
55.600
10 7 HERMANOWO Patryk Kieloch Grzegorz Korgól
3
55.600
11 20 LEŚNE Adrian Bomba Peter Kapol
3
51.000
12 16 LEŚNE Jacek Hojer Grzegorz Bąkiewicz
3
50.800
13 2 HERMANOWO Krzysztof Wojtiuk Krzysztof Smoliński
3
49.900
14 11 STARY STAW Andrzej Grygorowicz Łukasz Walotek
3
49.500
15 12 STARY STAW Lukasz Zieliński Lukasz Murmyło
3
47.000
16 9 STARY STAW Krzysztof Załęski Adam Ciereszko
3
34.700
17 14 LEŚNE Jan Zabłocki Marian Furmanek
2
28.300
18 8 STARY STAW Damian Dryjer Tomasz Staszak
1
9.400
19 13 STARY STAW Krystian Kulikowski
1
7.700
20 10 STARY STAW Artur Szymkowicz Marcin Pietrzykowski
1
7.400


KLASYFIKACJA SEKTOR LEŚNE:

Miejsce Stanowisko Sektor Imię Nazwisko Imię Nazwisko 2
Ilość ryb
Waga
1 19 LEŚNE Artur Aust Martin Ellersick
3
60.300
2 17 LEŚNE Krzysztof Sikora Kuba Sikora
3
56.900
3 20 LEŚNE Adrian Bomba Peter Kapol
3
51.000
4 16 LEŚNE Jacek Hojer Grzegorz Bąkiewicz
3
50.800
5 14 LEŚNE Jan Zabłocki Marian Furmanek
2
28.300


KLASYFIKACJA SEKTOR HERMANOWO:

Miejsce Stanowisko Sektor Imię Nazwisko Imię Nazwisko 2
Ilość ryb
Waga
1 5 HERMANOWO Peter Gaeczki Sven Banmgarten
3
58.800
2 1 HERMANOWO Krzysztof Matyskiel Marek Grabowski
3
58.800
3 6 HERMANOWO Ireneusz Szymański Piotr Kurpiella
3
58.400
4 3 HERMANOWO Paweł Kmit Przemysław Klimek
3
55.600
5 7 HERMANOWO Patryk Kieloch Grzegorz Korgól
3
55.600
6 2 HERMANOWO Krzysztof Wojtiuk Krzysztof Smoliński
3
49.900


KLASYFIKACJA SEKTOR STARY STAW:

Miejsce Stanowisko Sektor Imię Nazwisko Imię Nazwisko 2
Ilość ryb
Waga
1 11 STARY STAW Andrzej Grygorowicz Łukasz Walotek
3
49.500
2 12 STARY STAW Lukasz Zieliński Lukasz Murmyło
3
47.000
3 9 STARY STAW Krzysztof Załęski Adam Ciereszko
3
34.700
4 8 STARY STAW Damian Dryjer Tomasz Staszak
1
9.400
5 13 STARY STAW Krystian Kulikowski
1
7.700
6 10 STARY STAW Artur Szymkowicz Marcin Pietrzykowski
1
7.400


KLASYFIKACJA NAJWIĘKSZA RYBA:

Stanowisko Sektor Imię Nazwisko
Ryba
Waga
18 LEŚNE Peter Dubrow
karp:
27.000



OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW
Stanowisko Sektor
Imię Nazwisko
Imię Nazwisko 2
1 HERMANOWO Krzysztof Matyskiel Marek Grabowski
karp waga: 19.200
karp waga: 20.800
karp waga: 18.800
2 HERMANOWO Krzysztof Wojtiuk Krzysztof Smoliński
karp waga: 17.700
karp waga: 16.200
karp waga: 16.000
3 HERMANOWO Paweł Kmit Przemysław Klimek
karp waga: 22.500
karp waga: 15.800
karp waga: 17.300
4 HERMANOWO Piotr Olejarczyk Rafał Dryjer
karp waga: 20.600
karp waga: 21.500
karp waga: 19.200
5 HERMANOWO Peter Gaeczki Sven Banmgarten
karp waga: 19.700
karp waga: 21.100
karp waga: 18.000
6 HERMANOWO Ireneusz Szymański Piotr Kurpiella
karp waga: 19.400
karp waga: 16.300
karp waga: 22.700
7 HERMANOWO Patryk Kieloch Grzegorz Korgól
karp waga: 16.300
karp waga: 16.800
karp waga: 22.500
8 STARY STAW Damian Dryjer Tomasz Staszak
karp waga: 9.400
9 STARY STAW Krzysztof Załęski Adam Ciereszko
karp waga: 13.400
karp waga: 8.100
karp waga: 13.200
10 STARY STAW Artur Szymkowicz Marcin Pietrzykowski
karp waga: 7.400
11 STARY STAW Andrzej Grygorowicz Łukasz Walotek
karp waga: 16.500
karp waga: 16.300
karp waga: 16.700
12 STARY STAW Lukasz Zieliński Lukasz Murmyło
karp waga: 14.700
karp waga: 17.100
karp waga: 15.200
13 STARY STAW Krystian Kulikowski
karp waga: 7.700
14 LEŚNE Jan Zabłocki Marian Furmanek
karp waga: 16.600
karp waga: 11.700
15 LEŚNE Grzegorz Kępa Kamil Góra
karp waga: 20.500
karp waga: 21.700
karp waga: 24.300
16 LEŚNE Jacek Hojer Grzegorz Bąkiewicz
karp waga: 15.900
karp waga: 19.400
karp waga: 15.500
17 LEŚNE Krzysztof Sikora Kuba Sikora
karp waga: 19.000
karp waga: 17.300
karp waga: 20.600
18 LEŚNE Peter Dubrow Eberhard Wolf
karp waga: 27.000
karp waga: 21.800
amur waga: 20.400
19 LEŚNE Artur Aust Martin Ellersick
karp waga: 21.800
karp waga: 17.000
karp waga: 21.500
20 LEŚNE Adrian Bomba Peter Kapol
karp waga: 16.300
karp waga: 17.900
karp waga: 16.800