VI Otwarte Mistrzostwa Polski Polonii uważam za zamknięte.

Oj co to były za zawody. Chyba każdy organizator chciałby, aby sytuacja na czele zmieniała się jak w kalejdoskopie. Takie atrakcje są jednak możliwe na łowisku Gosławice w wodach którego pływa wiele pięknych ryb. W momencie brania nigdy nie wiadomo czy jest to psocący się lineker czy też wielki karp plus 30 kg.

Zanim ogłoszę wszem i wobec ostateczne wyniki zawodów chciałbym podziękować wszystkim sponsorom tej zacnej imprezy. W pierwszej kolejności głównym sponsorom czyli firmie Grauvell i Trakker. Kolejne podziękowania dla firm Videotronic, Fantazy Baits, NGT, Delta i Bandit Carp. Nie możemy zapomnieć o łowiskach, które zasponsorowały zasiadki nad swoimi brzegami czyli Hermanowo, Stary Staw i Leśne.

A oto oficjalne wyniki VI Otwartych Mistrzostw Polski Polonii Gosławice 2019

Zaczniemy od największej ryby zawodów, której łowcą był Peter Dubrow piękny karp o wadze 27 kg

I miejsce zajęli łowiący na stan 18 z łączną wagą 69,2 kg Peter Dubrow i Eberhard Wolf

II miejsce z wagą 66,5 kg łowiący na stan 15 Grzegorz Kępa i Kamil Góra

III miejsce Piotr Olejarczyk i Rafał Dryjer stan 4 i waga 61,3 kg

Ostateczną klasyfikację i zwycięzców poszczególnych sektorów znajdziecie na  http://poloniacarpchampions.eu/zawody/?fbclid=IwAR0qG4kpdkuiH3Pfkje6NmaQXPYtU6wvhRCpSAZbZ47XASDGWjMg3JIHNsw

Poniżej kilka fotek z zakończenia naszej imprezy (mały błąd w dacie na fotkach). Ja z swojej strony chciałbym wszystkim podziękować za udział w zawodach i miła atmosferę, sponsorom za nagrody a łowisku Gosławice za kolejne miłe przyjęcie. Pozdrowienia i do zobaczenia w 2020 roku.

 

Post Categories: Powrót